Beschrijving
Product specifications
| SKU | 011-20-017-BLACK |
|---|---|
| EAN | 5251153027511 |
| Weight | 15.20 KG |
| Materials | Aluminium |
| Colors : | Black |
| Length (a): | 70 cm |
| Width (b): | 70 cm |
| Height (c): | 76 cm |
| Parcel pieces : | 1 |
| Parcel Length : | 77 cm |
| Parcel Width : | 78 cm |
| Parcel height : | 11 cm |
| Amount in box: | 1 |






















































