Beschrijving
Product specifications
| SKU | 293-20-492-70 |
|---|---|
| EAN | 5251153031716 |
| Weight | 35.00 KG |
| Materials | Wood |
| Colors : | Natural |
| Length (a): | 70 cm |
| Width (b): | 70 cm |
| Height (c): | 78 cm |
| Parcel pieces : | 1 |
| Parcel Length : | 75 cm |
| Parcel Width : | 75 cm |
| Parcel height : | 79 cm |
| Amount in box: | 1 |






















































