Beschrijving
Product specifications
| SKU | 359-21-040 |
|---|---|
| EAN | 5251153067357 |
| Weight | 0.10 KG |
| Materials | Organic |
| Colors : | Orange |
| Length (a): | 75 cm |
| Width (b): | 10 cm |
| Height (c): | 10 cm |
| Parcel pieces : | 1 |
| Parcel Length : | 11 cm |
| Parcel Width : | 11 cm |
| Parcel height : | 77 cm |
| Amount in box: | 140 |


























































