Beschrijving
Product specifications
| SKU | 361-20-002 |
|---|---|
| EAN | 5251153047694 |
| Weight | 25.60 KG |
| Materials | Wood |
| Colors : | Brown |
| Length (a): | 120 cm |
| Width (b): | 40 cm |
| Height (c): | 80 cm |
| Parcel pieces : | 1 |
| Parcel Length : | 124 cm |
| Parcel Width : | 45 cm |
| Parcel height : | 84 cm |
| Amount in box: | 1 |






















































