Beschrijving
With this beautiful Cutlery you make an original statement in your interior.
Product specifications
| SKU | 036-13-005 |
|---|---|
| EAN | 5251152823916 |
| Weight | 1.00 KG |
| Materials | Stainless steel |
| Colors : | Silver |
| Length (a): | 25 cm |
| Width (b): | 11 cm |
| Height (c): | 3 cm |
| Parcel pieces : | 1 |
| Parcel Length : | 27 cm |
| Parcel Width : | 13 cm |
| Parcel height : | 4 cm |
| Amount in box: | 1 |






















































