Beschrijving
Product specifications
| SKU | 360-20-029 |
|---|---|
| EAN | 5251153051370 |
| Weight | 0.13 KG |
| Materials | Plastic |
| Colors : | Green |
| Length (a): | 17 cm |
| Width (b): | 17 cm |
| Height (c): | 88 cm |
| Parcel pieces : | 1 |
| Parcel Length : | 18 cm |
| Parcel Width : | 18 cm |
| Parcel height : | 89 cm |
| Amount in box: | 12 |
























































