Beschrijving
Product specifications
| SKU | 019-20-090 |
|---|---|
| EAN | 5251153028549 |
| Weight | 111.00 KG |
| Materials | Wood |
| Colors : | Brown |
| Length (a): | 203 cm |
| Width (b): | 220 cm |
| Height (c): | 259 cm |
| Parcel pieces : | 1 |
| Parcel Length : | 261 cm |
| Parcel Width : | 232 cm |
| Parcel height : | 42 cm |
| Amount in box: | 1 |
























































