Beschrijving
Add a decorative touch to your interior with this box. Wonderful in itself, but also fun in a combination with other classic interior accessories. Available in several variants.
Product specifications
| SKU | 060-18-068 |
|---|---|
| EAN | 5251152068478 |
| Weight | 0.83 KG |
| Materials | IRON |
| Colors : | Silver |
| Length (a): | 15 cm |
| Width (b): | 15 cm |
| Height (c): | 21 cm |
| Parcel pieces : | 1 |
| Parcel Length : | 18 cm |
| Parcel Width : | 18 cm |
| Parcel height : | 25 cm |
| Amount in box: | 1 |






















































