Beschrijving
Product specifications
| SKU | 360-21-067 |
|---|---|
| EAN | 5251153068927 |
| Weight | 1.00 KG |
| Materials | Plastic |
| Colors : | Green |
| Length (a): | 30 cm |
| Width (b): | 30 cm |
| Height (c): | 73 cm |
| Parcel pieces : | 1 |
| Parcel Length : | 31 cm |
| Parcel Width : | 31 cm |
| Parcel height : | 74 cm |
| Amount in box: | 24 |


























































