Beschrijving
Product specifications
| SKU | 332-19-010-M |
|---|---|
| EAN | 5251152078460 |
| Weight | 7.40 KG |
| Materials | Plastic |
| Colors : | Green |
| Length (a): | 10 cm |
| Width (b): | 10 cm |
| Height (c): | 170 cm |
| Parcel pieces : | 1 |
| Parcel Length : | 11 cm |
| Parcel Width : | 11 cm |
| Parcel height : | 185 cm |
| Amount in box: | 2 |






















































