Beschrijving
Product specifications
| SKU | 335-19-020-GOLD |
|---|---|
| EAN | 5251152134609 |
| Weight | 13.00 KG |
| Materials | Stainless steel |
| Colors : | Gold |
| Length (a): | 50 cm |
| Width (b): | 50 cm |
| Height (c): | 50 cm |
| Parcel pieces : | 1 |
| Parcel Length : | 52 cm |
| Parcel Width : | 52 cm |
| Parcel height : | 56 cm |
| Amount in box: | 1 |






















































