Beschrijving
Product specifications
| SKU | 191-20-123 |
|---|---|
| EAN | 5251153016775 |
| Weight | 15.40 KG |
| Materials | Rattan |
| Colors : | Grey |
| Length (a): | 50 cm |
| Width (b): | 50 cm |
| Height (c): | 50 cm |
| Parcel pieces : | 1 |
| Parcel Length : | 51 cm |
| Parcel Width : | 51 cm |
| Parcel height : | 51 cm |
| Amount in box: | 1 |






















































