Beschrijving
Product specifications
| SKU | 038-19-280-GOLD |
|---|---|
| EAN | 5251152141713 |
| Weight | 37.00 KG |
| Materials | Stainless steel |
| Colors : | Gold |
| Length (a): | 55 cm |
| Width (b): | 55 cm |
| Height (c): | 55 cm |
| Parcel pieces : | 1 |
| Parcel Length : | 64 cm |
| Parcel Width : | 64 cm |
| Parcel height : | 68 cm |
| Amount in box: | 1 |






















































