Beschrijving
With these beautiful spoons you make an original statement in your interior.
Product specifications
| SKU | 064-11-6831 |
|---|---|
| EAN | 5251152286674 |
| Weight | 38.00 KG |
| Materials | Brass |
| Colors : | Silver |
| Length (a): | 13 cm |
| Width (b): | 3 cm |
| Height (c): | 2 cm |
| Parcel pieces : | 1 |
| Parcel Length : | 19 cm |
| Parcel Width : | 16 cm |
| Parcel height : | 3 cm |
| Amount in box: | 1 |
























































