Beschrijving
Add a decorative touch to your interior with this decorative vase. Wonderful in itself, but also fun in a combination with other classic interior accessories. Available in several variants.
Product specifications
| SKU | 001-19-3087-S-PEWTER |
|---|---|
| EAN | 5251152087134 |
| Weight | 0.73 KG |
| Materials | Aluminium |
| Colors : | Pewter |
| Length (a): | 21 cm |
| Width (b): | 21 cm |
| Height (c): | 24 cm |
| Parcel pieces : | 1 |
| Parcel Length : | 0 cm |
| Parcel Width : | 0 cm |
| Parcel height : | 0 cm |
| Amount in box: | 1 |






















































