Beschrijving
Decorative money box is indispensable for your interior! Wonderful in itself, but also fun in a combination with other classic interior accessories. Available in several variants.
Product specifications
| SKU | 062-11-2367B |
|---|---|
| EAN | 5251152306341 |
| Weight | 1.00 KG |
| Materials | Aluminium |
| Colors : | Silver |
| Length (a): | 10 cm |
| Width (b): | 10 cm |
| Height (c): | 17 cm |
| Parcel pieces : | 1 |
| Parcel Length : | 13 cm |
| Parcel Width : | 13 cm |
| Parcel height : | 19 cm |
| Amount in box: | 1 |






















































