Beschrijving
Product specifications
| SKU | 335-20-042-GOLD |
|---|---|
| EAN | 5251153043030 |
| Weight | 50.00 KG |
| Materials | Stainless steel |
| Colors : | Silver |
| Length (a): | 140 cm |
| Width (b): | 45 cm |
| Height (c): | 76 cm |
| Parcel pieces : | 1 |
| Parcel Length : | 142 cm |
| Parcel Width : | 47 cm |
| Parcel height : | 84 cm |
| Amount in box: | 1 |






















































