Beschrijving
Add a decorative touch to your interior with this cutlery basket. Wonderful in itself, but also fun in a combination with other classic interior accessories. Available in several variants.
Product specifications
| SKU | 001-18-2760-GOLD |
|---|---|
| EAN | 5251152072581 |
| Weight | 1.12 KG |
| Materials | IRON |
| Colors : | Gold |
| Length (a): | 36 cm |
| Width (b): | 20 cm |
| Height (c): | 14 cm |
| Parcel pieces : | 1 |
| Parcel Length : | 38 cm |
| Parcel Width : | 29 cm |
| Parcel height : | 17 cm |
| Amount in box: | 1 |
























































