Beschrijving
Your interior will get the wow factor with this decorative bunk bed in cream color.
Product specifications
| SKU | 014-20-354-CREAM |
|---|---|
| EAN | 5251153029744 |
| Weight | 135.00 KG |
| Materials | IRON |
| Colors : | Cream |
| Length (a): | 121 cm |
| Width (b): | 185 cm |
| Height (c): | 165 cm |
| Parcel pieces : | 1 |
| Parcel Length : | 200 cm |
| Parcel Width : | 117 cm |
| Parcel height : | 175 cm |
| Amount in box: | 1 |






















































