Beschrijving
This compass is indispensable for your interior! Wonderful in itself, but also fun in a combination with other classic interior accessories.
Product specifications
| SKU | 020-14-015 |
|---|---|
| EAN | 5251152854194 |
| Weight | 1.00 KG |
| Materials | Brass |
| Colors : | Black |
| Length (a): | 11 cm |
| Width (b): | 11 cm |
| Height (c): | 3 cm |
| Parcel pieces : | 1 |
| Parcel Length : | 14 cm |
| Parcel Width : | 18 cm |
| Parcel height : | 8 cm |
| Amount in box: | 1 |
























































