Beschrijving
Product specifications
| SKU | 019-20-089 |
|---|---|
| EAN | 5251153028594 |
| Weight | 37.00 KG |
| Materials | Wood |
| Colors : | Brown |
| Length (a): | 120 cm |
| Width (b): | 45 cm |
| Height (c): | 76 cm |
| Parcel pieces : | 1 |
| Parcel Length : | 123 cm |
| Parcel Width : | 48 cm |
| Parcel height : | 80 cm |
| Amount in box: | 1 |
























































