Beschrijving
This egg cup is indispensable for your interior! Wonderful in itself, but also fun in a combination with other classic interior accessories.
Product specifications
| SKU | 001-13-638 |
|---|---|
| EAN | 5251152836862 |
| Weight | 0.22 KG |
| Materials | Brass |
| Colors : | Silver |
| Length (a): | 9 cm |
| Width (b): | 9 cm |
| Height (c): | 14 cm |
| Parcel pieces : | 1 |
| Amount in box: | 1 |






















































