Beschrijving
Product specifications
| SKU | 360-20-034 |
|---|---|
| EAN | 5251153051301 |
| Weight | 0.16 KG |
| Materials | Plastic |
| Colors : | Pink |
| Length (a): | 18 cm |
| Width (b): | 18 cm |
| Height (c): | 61 cm |
| Parcel pieces : | 1 |
| Parcel Length : | 19 cm |
| Parcel Width : | 19 cm |
| Parcel height : | 62 cm |
| Amount in box: | 12 |






















































