Beschrijving
Product specifications
| SKU | 360-20-036 |
|---|---|
| EAN | 5251153051349 |
| Weight | 0.06 KG |
| Materials | Plastic |
| Colors : | Purple |
| Length (a): | 20 cm |
| Width (b): | 20 cm |
| Height (c): | 113 cm |
| Parcel pieces : | 1 |
| Parcel Length : | 21 cm |
| Parcel Width : | 21 cm |
| Parcel height : | 114 cm |
| Amount in box: | 12 |
























































