Beschrijving
This cheerful flower is super fun to combine with each other!
Product specifications
| SKU | 337-20-070 |
|---|---|
| EAN | 5251152159947 |
| Weight | 0.04 KG |
| Materials | Fabric |
| Colors : | Orange |
| Length (a): | 10 cm |
| Width (b): | 4 cm |
| Height (c): | 52 cm |
| Parcel pieces : | 1 |
| Parcel Length : | 11 cm |
| Parcel Width : | 5 cm |
| Parcel height : | 77 cm |
| Amount in box: | 24 |






















































