Beschrijving
Product specifications
| SKU | 250-16-004 |
|---|---|
| EAN | 5251152942730 |
| Weight | 0.16 KG |
| Materials | Plastic |
| Colors : | Green |
| Length (a): | 105 cm |
| Width (b): | 15 cm |
| Height (c): | 15 cm |
| Parcel pieces : | 1 |
| Parcel Length : | 108 cm |
| Parcel Width : | 31 cm |
| Parcel height : | 5 cm |
| Amount in box: | 18 |
























































