Beschrijving
Product specifications
| SKU | 332-19-002-M |
|---|---|
| EAN | 5251152078347 |
| Weight | 4.10 KG |
| Materials | Plastic |
| Colors : | Green |
| Length (a): | 9 cm |
| Width (b): | 9 cm |
| Height (c): | 150 cm |
| Parcel pieces : | 1 |
| Parcel Length : | 10 cm |
| Parcel Width : | 10 cm |
| Parcel height : | 160 cm |
| Amount in box: | 2 |






















































