Beschrijving
Display your favorite books or decorative items in this beautiful cabinet.
Product specifications
| SKU | 019-21-097 |
|---|---|
| EAN | 5251153068378 |
| Weight | 117.00 KG |
| Materials | Wood |
| Colors : | Brown |
| Length (a): | 180 cm |
| Width (b): | 35 cm |
| Height (c): | 186 cm |
| Parcel pieces : | 1 |
| Parcel Length : | 185 cm |
| Parcel Width : | 39 cm |
| Parcel height : | 190 cm |
| Amount in box: | 1 |






















































