Beschrijving
Product specifications
| SKU | 038-20-291 |
|---|---|
| EAN | 5251153014757 |
| Weight | 3.94 KG |
| Materials | Stainless steel |
| Colors : | Silver |
| Length (a): | 35 cm |
| Width (b): | 27 cm |
| Height (c): | 69 cm |
| Parcel pieces : | 1 |
| Parcel Length : | 40 cm |
| Parcel Width : | 37 cm |
| Parcel height : | 84 cm |
| Amount in box: | 1 |






















































