Beschrijving
Product specifications
| SKU | 335-19-025 |
|---|---|
| EAN | 5251152134685 |
| Weight | 7.00 KG |
| Materials | Stainless steel |
| Colors : | Silver |
| Length (a): | 48 cm |
| Width (b): | 35 cm |
| Height (c): | 63 cm |
| Parcel pieces : | 1 |
| Parcel Length : | 50 cm |
| Parcel Width : | 37 cm |
| Parcel height : | 65 cm |
| Amount in box: | 1 |






















































