Beschrijving
Product specifications
| SKU | 335-19-024-L |
|---|---|
| EAN | 5251152134654 |
| Weight | 8.50 KG |
| Materials | Stainless steel |
| Colors : | Silver |
| Length (a): | 40 cm |
| Width (b): | 40 cm |
| Height (c): | 85 cm |
| Parcel pieces : | 1 |
| Parcel Length : | 42 cm |
| Parcel Width : | 42 cm |
| Parcel height : | 90 cm |
| Amount in box: | 1 |






















































